0 505 112 78 44
hemen ara teklif al
ŞUBE BAŞVURUSU
Sağlık Sigortası

Dinamik Sağlık

“Dinamik Sağlık Sigortası… Kimse Sigortasız kalmayacak…
 
Allianz ile yatarak tedavi limitsiz! 
 
Dinamik Sağlık Sigortası, anlaşmalı kurumlarında, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini, limitsiz ve %100 ödemeli olarak karşılar. Üstelik Kemoterapi - Radyoterapi - Dializ ve Küçük Cerrahi giderleriniz de dahil... 
 
Allianz'dan ekstra avantajlar! 
 
• 6 - 17 yaş arası çocuklara tek başına sigortalanma avantajı; 6-17 yaş arası çocuklar da ebeveynler olmaksızın tek başlarına sigortalanabilir. Buna ek olarak kardeşler 25 (dahil) yaşına kadar bir arada sigortalanabilir ve aile indiriminden faydalanabilir. 
 
• Aile Poliçesi İndirimi; Aile poliçesi yaptırmak isteyen sigortalılarımız % 10'a varan indirimlerden yararlanabilir.
 
• Özel İndirimler;
 
- İstanbul dışında ikamet eden sigortalılarımızın poliçelerinde % 10 ek indirim avantajı bulunmaktadır.
 
- Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları'nda, poliçenizin teminatı dışında kalan durumlarda bile indirimlerden faydalanabilirsiniz.”
 
Limitsiz
Dört ayrı planda hazırlanan, İstanbul dahil ve İstanbul hariç olarak Anlaşmalı Sağlık Kurumları Ağı seçme imkanı tanıyan Limitsiz Sağlık Sigortası sağlık giderleriniz için en çağdaş önlemi sunuyor. Prim ödemelerindeki kolaylıklarıyla değişecek koşul ve ihtiyaçlarınızı bugünden güvenceye alın.
 
Optimum
Sekiz ayrı planda hazırlanan, İstanbul dahil ve İstanbul hariç olarak Anlaşmalı Sağlık Kurumları Ağı seçme imkanı tanıyan Optimum Sağlık Sigortası, sağlık giderleriniz için en çağdaş önlemi sunuyor. Optimum Sağlık Sigortası için seçmiş olduğunuz Anlaşmalı Sağlık Kurumları Ağında yatarak tedavi olduğunuzda, teminat kapsamındaki sağlık giderlerinizin tamamı Allianz tarafından karşılanıyor.
 
Vitamin
İki ayrı planda hazırlanan, İstanbul dahil ve İstanbul hariç olarak Anlaşmalı Sağlık Kurumları Ağı seçme imkanı tanıyan Vitamin Sağlık Sigortası sağlık giderleriniz için en çağdaş önlemi sunuyor. Vitamin Sağlık Sigortası, hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruma altına alan pratik ve ekonomik bir sağlık sigortası.
 
Özel Sağlık
Bu sigorta, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunda, gereken bakımı ve tedaviyi gerçekleştirip yaptığınız harcamalarınızı limitiniz dahilinde geri almanızı sağlıyor. Üstelik teminatlarınızı ve buna bağlı olarak primlerinizi seçenekler arasından kendiniz belirliyorsunuz.
 
Vitalis
Vitalis Sağlık Sigortası, hayatınızdaki olası sağlık sorunlarına en çağdaş önlemi getiriyor. Üstelik yurtiçinde sağlık sorunu olan hastaya da yurtdışında tedavi olma fırsatı sunuyor. Vitalis Sağlık Sigortası, yurtdışında yatarak tedavileriniz için, tüm dünyada geçerli bir hizmet olan 3D yi sunuyor.
 
Yurtdışı Sağlık
Limitsiz Sağlık veya Özel Sağlık Sigortanız varsa veya yeni yaptırıyorsanız, Amerikan dolarına endeksli bu poliçeyi seçerseniz sigortanızın sunduğu teminatlar doğrultusunda, yurtdışındaki her türlü tedavi masrafınız karşılanıyor. Limitsiz ya da Özel Sağlık Sigortanızın poliçe yenileme dönemi geldiğinde Allianz acentenize kararınızı bildirerek siz de bu büyük olanaktan yararlanabilirsiniz.
Duyurular
Ana Sayfa  |    Hakkımızda  |    Poliçe Hatırlat  |    İletişim  |