0 505 112 78 44
hemen ara teklif al
ŞUBE BAŞVURUSU
Otomobil Sigortaları

Tüm Oto Kasko

Aracınızda başınıza gelebilecek bir sürü tehlike var. Çarpma, çarpılma, yanma... Halk hareketleri, terör... Sel ve su baskını... Hırsızlık... Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk... Hatta aklınıza bile gelmeyecek başka riskler... Allianz, aracınızı ve sizi, olası risklere karşı koruyor. Hasarınızı en hızlı şekilde gideriyor, kendinizi güvende hissetmeniz için farklı çözümler sunuyor.

Markalı Kasko Sigortaları

Allianz, otomotiv şirketleri ile yaptığı anlaşmalar ile araçlara geniş kapsamlı bir kasko hizmeti sunuyor. Fiat, Renault, Ford, Volkswagen, Nissan markalı araçlara özel yapılan kaskolar, her türlü hasar onarımının markanın anlaşmalı yetkili servisi çatısı altında ve uzman teknisyenler tarafından yapılmasına imkân veriyor.

Zorunlu Trafik

Zorunlu Trafik Sigortası ( Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ), aracı işletenin dışında üçüncü şahısların başına gelebilecek ölüm, yaralanma, tedavi görmeye sebebiyet verme ve maddi kayıplara karşı güvence altına alır.

Süper Trafik

Otomobil ve Kamyonet kullanım tarzındaki araçlar için özel hazırlanmış, Trafik Sigortası teminatları yanı sıra İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası ve Yardım Hizmeti'nin verilmiş olduğu kapsamlı bir üründür.

Duyurular
Ana Sayfa  |    Hakkımızda  |    Poliçe Hatırlat  |    İletişim  |